Odzież plus size dla kobiet w ciąży
Odzież plus size przeznaczona jest dla osób otyłych. Z racji tego, że z ubrań o większych rozmiarach korzystają osoby w różnym wieku, które chcą dobrze wyglądać na różnych spotkaniach towarzyskich, są one produkowane w przeróżnych kolorach i potrafią wyglądać naprawdę elegancko.
Z takich ubrań czasami korzystają młode osoby, na przykład młode dziewczęta, które chcą pokazać się w sukience nieco maskującej posiadane przez nie zbędne kilogramy. Klientkami sklepów z odzieżą plus size pozostają także kobiety w ciąży, którym przybyło parę kilogramów, ale chciałyby czuć się w swoich ubraniach swobodnie. Z ubrań plus size korzystają także faceci, którzy są bardziej otyli lub po prostu chcą być swobodnie ubrani w czasie wykonywania różnych prac.
Wikipedia i definicja spodni
Współczesne spodnie składają się z dwóch nogawek zszytych razem w tylnej części. W części przedniej nogawki zostają niezszyte tworząc rozporek, który ułatwia mężczyźnie oddawanie moczu bez konieczności zdejmowania spodni. Rozporek jest zapinany przy użyciu 3?4 guzików, nap lub zamka błyskawicznego. Zarówno guziki, jak i zamek ukryte są pod warstwą materiału. Wykończenie rozporka wraz z zapięciem nazywa się szlicem. Górna część spodni zaopatrzona jest w pasek zakończony w przedniej części elementem do zapinania.
Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Spodnie
Cytat z Wikipedii o galanteriach
Galanteria ? najczęściej tym terminem są określane niewielkie wyroby mające charakter zdobniczy lub dodatkowy do odzieży. Pierwotnie, jako uzupełnienie ubraniowe, wytwarzane były ze skóry i tkanin w połączeniu z ozdobami, jak np. kamieniami, metalami drogocennymi i in. Przykładem mogą być wstążki, koronki, rękawiczki, paski, torebki itp. Rozróżnia się dla tego typu przedmiotów galanterię damską i męską. Wyroby te są sprzedawane w sklepach galanteryjnych, potocznie nazywanych skrótowo i nieprecyzyjnie galanteriami.
Termin ten jest również używany w odniesieniu do innych drobnych uzupełniających lub dodatkowych wyrobów powstających w związku z podstawową produkcją jakiejś branży przemysłowej albo jako dodatki do konkretnych wyrobów przemysłowych. Może to być np. galanteria metalowa, samochodowa, mleczarska, wędliniarska i in.
Określenie to jest też stosowane w obszarze stosunków międzyludzkich i oznacza wyszukaną uprzejmość, zwłaszcza wobec kobiet.
Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Galanteria